Onko joku huomannut Marian hyväsydämisyyden? Ihmettelivät miksi Manta on äänestyksessä...
Luin vaan tuolta bb:n sivuilta kuinka oli taas juorupiiri jauhanut paskaa.
Miten onkin löytynyt noin epäsosiaalisia ihmisiä taloon!!!
Ja toi, että haistatetaan paskat sitten ei-kavereille kun talosta lähdetään, voi taivas mitä idiootteja!
ULOS KAIKKI NELJÄ (Maria, Niko, Andreas, Mia)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luin vaan tuolta bb:n sivuilta kuinka oli taas juorupiiri jauhanut paskaa.
Miten onkin löytynyt noin epäsosiaalisia ihmisiä taloon!!!
Ja toi, että haistatetaan paskat sitten ei-kavereille kun talosta lähdetään, voi taivas mitä idiootteja!
ULOS KAIKKI NELJÄ (Maria, Niko, Andreas, Mia)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Hirveenpää pahantahtoista juoruämmää en ole nähny ku toi manta! Siittä on hyväsydämmisyys kaukana, niinku Miasta, Nikosta ja Aasta!
..Ja minkä ihmeen jututn se on käräjille viemässä..? :O Johanistako juttuja vai mitä?. En saanut selkoa, mutta se yhdistettiin samaan keskusteluun Johanista.
Tässä bb uutisista ote, kun puhuvat Johanista:
Maria: Mä vien tämän käräjille
Ulkona Maria, Andreas ja Mia kuuntelivat Nikon salaliittoteoriaa Johanista. Niko oli suunniltaan, koska oli kuullut Tuulilta, että tämä olisi voinut evätä Johanin pääsyn taloon.
– Se on kertonut Tuulille tulevansa taloon, ja Tuuli ei ollut yksi niistä ihmisistä, joiden olisi kuulunut tietää, Niko pauhasi.
– Toi on sääntörikkomus. Todella vakava sääntörikkomus, Andreas sanoi.
Niko jatkoi purkautumistaan. Mies ei itsekään ymmärtänyt, miksi otti asian niin suurella tunteella. Myös Marian tunteet kuumenivat.
– Jos mä lähden sunnuntaina, niin mä vien tän jutun käräjille, koska mua kohtaan on tehty vääryyttä, Maria raivosi.
tämä nelikko ulos..vttu mikä narsistinen joukko ihmisiä..täysiä paskanpuhujia.. Pubi ruusu huomenna POIS!!!!
Toi porukka on kyllä väsynein yhteenliittymä mitä on talossa koskaan nähty. Eivät kestä mitään kritiikkiä ja luulevat olevan jotain talon valtiaita.
Toivottavasti lähtevät talosta järjestyksessä Maria, Niko, Andreas, Mia
Mitkä ihmeen vaistot ajaa ihmisiä tekemään jonkin klikin noin törkypuheisen ja käsittämättömät tavat omaavan ihmisen kanssa. Onko noi jotenkin niin heikkoja ihmisiä että ne hakevat jotakin turvaa tuolta möykkääjä-öykkäriltä?. Eli ajattelevat olevansa paremmassa turvassa kun nuoleskelevat sitä kun päinvastaisessa tapauksessa se hyökkäisi heidän kimppuunsa.
siis toi Maria on ihan hirvee ihminen!
kauheeta juoruamista kaikista kokoajan.. se ja Mia pahimpia..mutta Niko tulee kans hyvin perässä..olis muuten yks lemppareista, mut nyt liittyny tähä pahantahtosten juoruakkojen kerhoon, samoin ku andreas..siihen oon tosi pettyny! Maria ulos sunnuntaina!! ja sitte Mia..yököttävii ämmii, en kestäs hetkeekään..kokoajan aukomas suutaan jollekki.ihan ku olisivat muka muita parempia!! Ei tollasta jaksa ees kattoo!!! MARIA ULOS!!
seuraamatta ihan noiden ilkeiden juoruujien takia! Eivät tainneet ymmärtää mihin hakivat (ja HARMI että pääsivät).
Tulee vaan pahalle tuulelle :(.
Välillä voi täällä käydä kurkkaamassa.
Viime vuonn on hauskaa katsoa BB juhlia kun Niko ja Sauli jammaili! Ja hauskaa osattiin pitää!
Tänä vuonna on ihan kamalia paskanjauhajia, Manta on ku tuppukylän juoruämmä, kyttää ja rääkäsee rivouksia toisille.. Hyi s****na!!