Ping alas

Saako tuota omaa ping lukua jotenki laskettua.
2356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kyllä tietääkseni mitenkään muuten kuin hankkimalla nopeampi nettiyhteys...

Ja tietysti pelaamisen ajaksi kannattaa sulkea kaikki mut sellaiset sovellukset, jotka käyttävät tai voivat käyttää nettiyhteyttä. Näin koko kaista jää pelkästään pelin käyttöön.

Äänestä
  • riippuu kans pelaako overseas/hitailla servereillä... kummasti omakin pingi tippuu jos siirtyy 200ms serveriltä 30ms:ään :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peluri kirjoitti:

Saako tuota omaa ping lukua jotenki laskettua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu