sotkamon mullit

onko vettä polvessa vai päässä vai meinkö pallo silmään? heh hah eheh!!! tulen ja vien teiltä naiset!!!
3875
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mitä vittua ? :DDDD

luultavasti kuhmolaiset taas karhunkakkaa tutkinu liikaa ku porukka mennyt noin sekaisin ..

ja aika paljonhan tota kakkaa näkyy löytyneen, ollaan nyt sentään kuhmossa http://www.iltalehti.fi/uutiset/200809118251563_uu.shtml

NOLOKUHMO, FAIL !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuhmon gona kirjoitti:

onko vettä polvessa vai päässä vai meinkö pallo silmään? heh hah eheh!!! tulen ja vien teiltä naiset!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu