NIKO

KYLLÄ JOO HETI!!
597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ULOS SEKIN!

Äänestä

Jos Cheryl eu nyt lähe en tiiä pystynkö enää katsoo koko ohjelmaa. Onneksi mulla on rajattu nettiTV. En taida ostaa lisää kun vituttaa koko ajan.

Äänestä
  • ♥Tsipa jää ja koettakaa elää sen kanssa!!!

    I♥Her

    Äänestä

  • Klaus K:ssa Janne Katajan koputuksiin haastattelua varten.

    Äänestä

  • huomen aamuna kirjoitti:

    Klaus K:ssa Janne Katajan koputuksiin haastattelua varten.

    Kyllä se on Manta joka siellä hieroo silmiään.......ja piereskelee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ULOS! kirjoitti:

KYLLÄ JOO HETI!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu