Ei ollu treffit, ei!

Tiedoksi niille jotka eivät lue Seiskaa:
Jokin aika sitten täällä keskusteltiin Pamela Andersonin ja Michael Jacksonin "treffeistä".
No, nyt tuli sitten mm. Seiskassa ilmi että ei ne missään treffeillä ollu, vaan ne oli jutelleet siitä että Michael haluis Pamsun sen videolle. Taitaa Michael taas tehdä uuden musavideon!
4241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei oo mediaan luottamista.

Äänestä

vaikka ei millään treffeillä ollukkaan!

Äänestä
  • toimii. Lehti pitää saada myydyks, niin keksitään meheviä juoruja, vaikka totuus olis jotain ihan muuta.

    Äänestä

  • juorulehdet kirjoitti:

    toimii. Lehti pitää saada myydyks, niin keksitään meheviä juoruja, vaikka totuus olis jotain ihan muuta.

    vaikka useimmat toivokin että Michael ei olis oikeesti kiinnostunu Pamelasta, muuten kun töyn merkeissä :) Hyvä että tuli sitten selväks tääkin turha juttu. Mutta jos Miksu on uutta videota tekemässä, niin onnittelen, HYVÄ MICHAEL! kyllä sen sitten kelpaa, kun on uus levy video.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


I love kirjoitti:

Tiedoksi niille jotka eivät lue Seiskaa:
Jokin aika sitten täällä keskusteltiin Pamela Andersonin ja Michael Jacksonin "treffeistä".
No, nyt tuli sitten mm. Seiskassa ilmi että ei ne missään treffeillä ollu, vaan ne oli jutelleet siitä että Michael haluis Pamsun sen videolle. Taitaa Michael taas tehdä uuden musavideon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu