14.10.2008

Onkos taivaalla näkynyt jo erikoista liikehdintää?
Luulis että pikku hiljaa alkaa jo näkymään kun tuo päivä on jo niin lähellä?
61089
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mikähän juttu?

Äänestä
  • Samaa ihmettelen minäkin? Tosin 14.10.1994 perjantaina oli merkittävä yö mulle, muttei koske mitenkään ufoihin. Ehkäpä tosiaan jotain tapahtuu tuolloin ;)

    Äänestä

  • mies.. kirjoitti:

    Samaa ihmettelen minäkin? Tosin 14.10.1994 perjantaina oli merkittävä yö mulle, muttei koske mitenkään ufoihin. Ehkäpä tosiaan jotain tapahtuu tuolloin ;)

    No kun tuossa alhaalla sellanen teksti että joku hemmetin alus tulee ja näyttäytyy meilletuona kyseisenä päivänä.

    Äänestä

ollut kuun takana piilossa jo vuosia, kyllä se sitten ilmestyy kun on aika, älä jännitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laskeutuminen kirjoitti:

Onkos taivaalla näkynyt jo erikoista liikehdintää?
Luulis että pikku hiljaa alkaa jo näkymään kun tuo päivä on jo niin lähellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu