Oi kele

Mulla menisi hermo tohon Cherryliin heti ja jos joutuisin suljettuun tilaan tollasen kantapäillä perässäkulkjan kanssa tulisin hulluksi.
Ymmärrettävää, että jengi talossa hajoo ja totta, että BB on pelkkä Cherryl show.
2115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ajoittain Cherryl 2 V ja joskus Cherryl 5V

Äänestä

Ei Cherylissä ole suurempia vikoja, mitä jos sitä yhtä "pissistä" olisi härnätty niin kuin Cheriä, olisiko sen hermo pitänyt? Varmaan olisi talossa nyt paljon rauhallisempaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä alien kirjoitti:

Mulla menisi hermo tohon Cherryliin heti ja jos joutuisin suljettuun tilaan tollasen kantapäillä perässäkulkjan kanssa tulisin hulluksi.
Ymmärrettävää, että jengi talossa hajoo ja totta, että BB on pelkkä Cherryl show.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu