Aamunaurut
:]]
7811
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
voi että tota Nikoo ja andreasta. mia pissi liisa ja manta uhkaa vetää oikeuteen, ei helvetti mitä tyyppejä.
Ja ihan tosissaan puhelee tollasia..kuinka jotkut voi olla noin kateellisia ..ihan kun niiltä olis viety tikkari ja nyt sitten parutaa...mitä pahaa se Johankin on niille tehnyt ????
niiden hampaissa.
Kaikki on niiden hampaissa...nauratti kun ne tupakilla puheli että Bigbrotheriin ei jää enään mitään jos he joutuvat lähtemään...NE ihan oikeesti uskoo olevansa parempia kuin muut ????
Tää nelikko oli kyllä ihan usomaton. Pihalla puhutaan säännöistä että jostakin ei saa puhua ja itte koko ajan rikkovat sääntöjä juonittelemalla. Helkkari kun ne ei ymmärrä että ne on BB talossa jossa voi tapahtua mitä vaan. Vaikka Johan olisi rikkonut säänöjä ja lentänyt pihalle se ei tarkoita sitä että äänestys olisi peruuntunut. Niko väittelee ihmisten sanoneen aisoita mistä ei tiedä tai v^^^^u nyt vaan muista niinkuin itse ilmaisee asiansa.
Mä niin toivoisin että kun noi tuolta joutuu pihalle niin kattelisivat pätkiä ja miettisivät miten ovat käyttäytyneet. Adekin myönsi mantan lähettyä että heidän takiaan on negatiivista latausta mutta kun muista ei ole sanomaan asioita suoraan...Mitä hitsiä.. Heidän sanoillaan kaikki hyvät saavat aina paskat niskaansa.. juupa juu..
nostettavaksi v**** 35. Kenen kakaroita noi v**** on ja minkälaisista uusavuttomista vanhemmista tollaset v'''' sikiää? Ovat kuin apinoita koelaboratoriossa; tappelevat ja pariutuvat.
Mutta paraneeko se siitä..mieti minkä ikäinen Manta oli ja oli kaikkein lapsellisin..??