Kenen haluaisitte voittavan? Itselläni ei ole yhtään suosikkia, tänä vuonna on merkillisiä tyyppejä talossa. Edellisinä vuosina on aina löytynyt suosikki nopeasti ja sama on myös voittanut BB:n.
Toivon Teron voittavan koska hän on vähiten ärsyttävä ihminen talossa, uusista en halua kenenkään voittavan.
Toivon Teron voittavan koska hän on vähiten ärsyttävä ihminen talossa, uusista en halua kenenkään voittavan.
Vastaukset 10
Vanhimmat
esimerkiksi. Voihan noista uusistakin paljastua vielä hyviä puolia. Saa nähdä.
En tahdo löytää suosikkia tänävuonna, ennen olen jo ensimmäisinä päivinä.
Ehkä myös kallistun Teron kannalle, koska siitä ei ainakaan ole vielä paljastunut piirrettä joka etois kamalasti.
Uusiin asukkaisiin en jaksa luottaa, ne on niin hiljaisia, ei mitään särmää.
Toivottavasti sunnuntaina saataisiin kaksi uutta asukasta joissa olisi edes hiukan persoonallisuutta.
Tietenkin Teron!!!!!!!!!
tero... TERO ON H O M O AVARUUS OLIO SILLÄ EI OO MUNAA VITTU SENTIN VERTAA !! NAISIA TALO TÄYNNÄ JA SE VITTU SEISOO HUULET HÖRPÄLLÄÄN IHAN KUIN JOKU TRAUMAINEN KEHITYS VAMMANEN TERO ON OUTO KUMMAJAIS FRIIKKI EI EDES VITTU HIUKSIAAN SAA KUNTOON VITTU TÄYS TAMPIO APINA !! SAATANA!!!!! JOKA PÄIVÄ VETÄÄ KÄTEEN SIEL TALON PIMEÄSSÄ NURKASSA! HYI HELVETTI MIKÄ FRIIKKI!
...marakatti on oppinut kirjoittamaan..
tero tietinki paras ja söpöin ja ei puhu muista selän takana paskaaa tero
Tero tietty, ainoa joka ei puhu paskaa toisista.
Eikä vaikuta huomionkipeelta kakaralta.
Varmaan ihan asiallinen oikeestikin kun kattelee
muita sillä silmällä että voi vittu mitä porukkaa.
koska on värikkäin!Mitä nössö Terolla annettavaa,ei mitään!
Niko voittoon ehdottomasti! Joku oli kirjotellut aiemmin että miksi taloon otetaan aina homoja. Lyhyesti he ovat mielenkiintosia ja aitoja ihmisiä. Ei mitään menetettävää ja kaikki peliin. Nikon juttuja olen eniten nauranut ja minusta hän ansaitsee voiton.
Harri