Sieltä ne..

..menkat sitte tuli.. Kiertopäivänä 34/28.. Yritys siis jatkuu..:(
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi :( Olen pahoillani! Minulla viidettä päivää menkat myöhässä, testi on tullu muutaman kerran tehtyä ja negaa on näyttänyt. Menkka kipujen tapaista koskua ollu yli viikon. Eli varmaan mullakin menkat alkaa. Johtuu varmaan stressistä, ku ovat noin myöhässä. Ei kyl koskaan ennen ole ollu myöhässä. Onnea uudelle yritykselle!!!:)

Äänestä
  • No jossei ny tärppää ni onnea matkaan sullekkin..
    Taas aika paha pettymys hetkellisest mut pakko vaan on uskoa että se vauva tulee jahka on tullakseen..:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


M/\R//\ kirjoitti:

..menkat sitte tuli.. Kiertopäivänä 34/28.. Yritys siis jatkuu..:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu