rauhassa kakalla ?
SAATKO KÄYDÄ
koulussa
2325
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Siksi en käykään koskaan koulussa vessassa. Joku tyyppi joskus meni vessaan paskalle ja eräät pellet päättivät mennä avaamaan oven lukon (saivat sen avaimella aukeamaan) ja avasivat oven levälleen. Siinä sitten kaikki käytävällä olleet näkivät tyypin vääntämässä paskaa naama punaisena. Ja käytävä oli vieläpä todella täynnä, kun oli välitunti.
Että tällaista yläasteella. Tuli siitä oven avaajille puhuttelu ja taisivat jälki-istuntoakin saada. En tiedä tarkkaan, kun eivät ole samalla luokalla.
jossa kakka naurattaa, hyvänen aika!!
Siis tottahan ymmärrän että nuoria on koululaisetkin vielä, mutta ehkä pidennetty lapsuus auttaisi asiaa , ala-aste olisi kuitenkin ehkä parempi aloittaa vasta n.8 vuoden kieppeillä.
Vuosikin lisää leikkiä ja viatonta nuoruutta voi saada ihmeitä aikaan, ei tarvitse enää niin kipeästi "henkisesti" olla lapsi ja tehdä tuhmia!