Jari- Matti

Joutaisi jo kotiinsa. Alkanut alusta asti nokittaan Cherylle kun muuhun siitä ei ole.
3270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joopa joo, kun katselet sitä paska ohjelmaa, niin älä valita täällä, ääliö!

Äänestä

kirjoittelinkin että siellä talossa vallitsee Mantan aloittama että Cherylilla saa sanoa ihanmitävaan...uudetkin ovat sen jo omaksuneet...Mantahan oli niin kade cherylille..aian hokemassa tuota kultalusikka juttua....kyllä tässä maailmassa sais kaikesta kade olla jos sille linjalle lähtee!!!

Äänestä
  • tollasen ämmän kanssa saman katon alla. Mietippä sitä miksi se siviilissäkin asuu yksin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


salavittuilija kirjoitti:

Joutaisi jo kotiinsa. Alkanut alusta asti nokittaan Cherylle kun muuhun siitä ei ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu