mulla on gran turismo 5 niin mä yritään aloita pelin niin en saa nettipeleatavaksi toisia vastaan eikä se mitän van aloita ladauksen ja sit se sano ei tuu
outo jutu gt5
en tiä
4252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mitään GT 5:sta ole.. tai jos on niin kyllä mä ehkä voisin sen 100 eurolla sulta ostaa pois.
Mitä hyötyä on kysyä neuvoja, kun kukaan ei saa selvää teksistäsi? Kouluun lisää perinteistä kirjoitusta ja kielioppia! Ei herran jumala... Ei nyt millään pahalla, mutta et voi saada neuvoja jos kukaan ei tiedä mitä oikein yrität kysyä, tai mikä on varsinainen ongelmasi. Pitää olla vähän tarkempi kysymys kuin pelkkä "miksei se toimi"
latauksen keskeytymistä.
No sitä se tekee viime päivitys vaati itsellä 4 yritystä ja aiemmissakin sitä joutui yrittää useampia kertoja. Tosin vaikka lataus keskeytyykin niin ja lataus palkki alkaa taas alusta niin keskeytyneistäkin latauksista jää ladattu matsku talteen joten nollasta ei tarvitse aloittaa.
Eli jos keskeytys tulee niin aloitaat vaas uudestaan lataamaan uudestaan ja uudestaan lopulta se valmistuu.
Nii ja peli on gt5 prologue.
Koskaan tullut mieleen, että alkuperäinen äidienkieli ei välttämättä ole suomi? Ja alottajalle, kysy joltain toiselta foorumilta, tämä on täyttä paskaa.