Oon katsonut bb:tä ehkä kerran viikossa ja yllätyin että onko tuolla talossa joku terokin. Kun nimittäin kävin jollain bb blazan netti sivuilla niin talon suosikki henkilö oli Tero(?) ja inhokkina oli andreas.
Siis minkä takia täysin näkymätön ihminen on talon suosikki hahmo?
Siis minkä takia täysin näkymätön ihminen on talon suosikki hahmo?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jotain syötävää? Päälle puettavaa? Mitä?
Mä opin eilen tietämään, kuka on Tero. Ja olen katsonut jokaisen koosteen.
Andreas minun suosikkini ja erottui heti. Toinen niistä fiksuista.
Talossa pärjää hyvin olemalla tekemättä mitään, pelkästään suuta soittamalla ei oikein pärjää:))
Siinä se taas nähdään, miten tuotanto voi manipuloida katsojia koosteissa. Andreas vasta kaksinaamainen on. Riippuu kenen seurassa istuu, puhuu poissaolevista paskaa seläntakana. Edessäpäin yrittää miellyttävää esittää.
yrittää leipoa Adesta voittajaa. Siksi Teroa ei paljon näy, koska tuotantato filmaa vain Adea js Nikoa.
Totuushan on että Chipa vie koko potin niissä loppupeleissä!
Teron matalan profiilin taktiikka ei ole tuottanut hänelle ainakaan inhokin asemaa kuten tuolle hiipuvalle Mantan jengille (Manta, Ade, Niko, Mia), joka harvenee taas yhdelle sunnuntai-iltana.
toi räsänen mieltyny vissiin puppeleihin,siks Andrea-neiti on sen suosikki,aluks Nicola oli räsäsen päiväunien kohde, mut se pikkuneiti alkoi kapinoimaan niin puppe-seta vaihto suosikia..
Kuka on kenenkin suosikki. jostain syytä pidän Andreasta. Ade voittaa.
enemmän seuraavien keskuudessa. Koostelähetyksiin on koottu aika siirappinen kuva andy-boysta. Todellisuudessa talon kaksinaamaisin henkilö ja on se kova poika myös manipuloimaan ja kiusaamaan heikompia. Kaikki julkisuus suitsutukset saa kovasti epäilemään rikkaita taustajoukkoja, muuten moista ristiriitaa on vaikea selittää.
Tero taas on todennäköisin voittaja. Vahva, viisas, mukava, omaperäinen ja joitakin kovasti vihastuttavan vähäeleinen. Mutta mitä sitä pikkuasioista silmittömästi vauhkoamaan. Tero tällä hetkellä porskuttaa vääjäämättömästi kohti BB08 voittoa.