Mites on! Nyt on koneessa käytössä Nortonin virustorjuntaohjelma.
Ajattelin vaihtaa F-secureen.
Eikös se näin mene, että niitä ei voi pitää yhtäaikaa käytössä kumpaakin?? Sekoaako?
Eli ensin poistettava Norton ja sitten asennettava Fsecure
Ajattelin vaihtaa F-secureen.
Eikös se näin mene, että niitä ei voi pitää yhtäaikaa käytössä kumpaakin?? Sekoaako?
Eli ensin poistettava Norton ja sitten asennettava Fsecure
Vastaukset 1
Vanhimmat
>Eli ensin poistettava Norton ja sitten asennettava Fsecure<
-Juuri noin on meneteltävä.
Mene tähän linkkiin niin saat Kunnollisen ja suomenkielisen Virustentorjunta-ja palomuuriohjelmiston, eikä tarvitse edes olla Elisan asiakas:
http://www.elisa.fi/index.cfm?t=1&o=113.00&did=1196
ja klikkaa siellä sivulla sinisellä kirjoitettua:
Elisan tietoturvapalvelun asennusohjelma-lausetta,ja avautuu uusi ikkuna klikkaa AVAA niin Elisan tietoturvaohjelmsto alkaa asentua koneellesi ja voit käyttää sitä 30pv ilmaiseksi!!
Kun olet asentanut Elisan tietoturvapalvelun ohjeen mukaisesti, niin soita sitten Elisalle ja sano jotta haluat käyttää jatkossakin koe ajaksi imuroimaasi Elisan Tietoturvaoohjelmaa Puh.0800 93866 soita kuukauden sisällä niin saat salasanan jonka kirjoitat sitten sinne Elisa tietoturvapalvelun sivulle, niin ohjelmaa toimii niin kauan kun maksat sen vajaa 6€/kk maksun ja eka kerralla 8.24€ kytkentämaksun