menkat myöhäs..

Mul oli menkat viimeeks joskus elokuun alus ja ei oo vielkää alkanu.. Mikä vial? oli ekan kerran menkat joskus kaks vuotta sit..

Asiallisia vastauksia
4349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En ole asiantuntija mutta muutama vaihtoehto: Ootko raskaana, ootko laihduttanut paljon?

Äänestä

esim koulusta?

Äänestä

Jos ei niin se voi vielä hyvinki olla sitä että ne hakee rytmiä ja sun hormonitasapainos ei oo viel täysin naisellinen. Mut jos sua huolestuttaa, niin puhu eka vaikka äitilles :)

Äänestä

Jos et satu muistamaan kun naiskentelimme aikanaan niin taisi kumi unohtua ja nyt olet raskaana minulle. Sori :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö95.. kirjoitti:

Mul oli menkat viimeeks joskus elokuun alus ja ei oo vielkää alkanu.. Mikä vial? oli ekan kerran menkat joskus kaks vuotta sit..

Asiallisia vastauksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu