Windows 2000

mites sais tuon win2000 palautettua viimeviikoiselle tasolle. Win XP:ssä se onnistuu, mut onnaako Win2000:ssa ja jos nii miten.
3236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

in win 2000

Äänestä
  • Ei ou semmottista asjaa Win kakstonnises.

    Äänestä

  • Fil.kand. kirjoitti:

    Ei ou semmottista asjaa Win kakstonnises.

    No kiitti vastauksista. kaverin kone jumissa ja meinasin sitä joutessani puhaltaa uuteen uskoon. Pitää kai sitten alkaa formatoimaan se ja asentaa XP siihen. Tarviiko Win2000 poistaa kokonaan vai onnistuuko XP:een asennus päälle ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


palautuspiste kirjoitti:

mites sais tuon win2000 palautettua viimeviikoiselle tasolle. Win XP:ssä se onnistuu, mut onnaako Win2000:ssa ja jos nii miten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu