apua, olen ihastunut johaniin

...mutta totta. välillä sen jutut on jopa typeriä, mutta siitäkin huolimatta!
3332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siis sillä on ihan blondin aivot ja ne yhdistettynä tohon naamaan. Oon kuullut puhuttavan vittunaamoista ja sellanen tulee mieleen kun katsoo Johanin pläsii.

Äänestä

mitäpä jos keskittyisit haaveilemaan jostain muusta, sellaisesta joka voi tapahtua todellisessa elämässä ja voisi oikeasti tapahtuakin.

Äänestä
  • Sinulle tiedoksi että kaikki mistä haaveilee VOI tapahtua oikeassa elämässä :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


noloa.. kirjoitti:

...mutta totta. välillä sen jutut on jopa typeriä, mutta siitäkin huolimatta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu