Tavastilan S-Marketin blondi

on muuten aika kuuma..
51241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

paljonko oli?

Äänestä
  • Mutta helvetin ruma nenä.

    Äänestä

  • Mikkola kirjoitti:

    Mutta helvetin ruma nenä.

    Vai näyttääkö vaan?

    Äänestä

  • leuhka kirjoitti:

    Vai näyttääkö vaan?

    Tympeän näköisten ihmisten silmissä kaikki muut ( eli fiksun näköiset) vaikuttavat leuhkoilta, kun eivät noteeraa heidän tuijottelujaan ja kyttäämisiä ns. hyvällä.

    Äänestä

kuka niistä blondeista??? eikä niinkään ne blondit vaan se brunette!!!!! WOW :D ne heittää aina ihan kummaa läppääkin keskenään ja käkättelee kaikkialla, tekeekö muualla kassat näin?? kuitenkin ihan ok kauppa, ja mulle lähisellainen,mutta kassoilla menee välillä kai vähän liian lujaa... :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeejeeejeeeee kirjoitti:

on muuten aika kuuma..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu