voi ei. oon ihastunut tai sitte kiinnostunut..jotakin hämmentävää kuitenki? se on siis sitä semmosta että hakee jatkuvasti katseellaan sitä toista, hakeutuu ja mieltyy nähdessään Hänet. no. siis opiskelukaveriin... ihan on hetero kuitenki. pläyh :( mutta illan tullen sitäpä mietiskelen. :)
tiiättekö mitä.
no nyt tiiätte
131244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Noh,muistahhan keskittyä opiskeluunkin.
on just paras motivaatio opiskeluun:)
enemmän kuin terveys sallii kun sydän hakkaa lisälyöntejä ihanan jumppaohjaajan takia!
sit kävis jos jumppaohjaaja ihastus suhun:)?
Menis askeleet sekasin sillä ja pomppisitte perässä hassuja askelkuvioita,hih!
entuudestaan levottomia päiväunelmia...
nii kyllä suhun heterokin iskeentyy.
uukipuuki. sanoit sillein kivasti nyt kyllä. sitten mää varmaan nappaan sen tupsusen.
varma että hän on hetero ;)? Itsekin olen vähän ihastunut opiskelukaveriini.. Näen häntä parilla luennolla, en kyllä ole ottanut häneen lähempää kontaktia.. Tervehdimme, emme muuta. Hän on niin pieni söpöstys :)! Päivieni piristys :).
tuos asias. Tee varovaisesti tunnustelu. Kyl sen huomaa jommin-kumminpäin. Jos hän tykkää ja on suostuvainen, niin hyvä.
Jos ei, niin jätä tervehtimisen asteelle.
Nyt taidan vain tyytyä katselemaan häntä. Silmäni kyllä harhautuvatkin häneen turhan usein. :) Olen vain onnellinen hänestä. Ihan vaikka vain silmieni ilona! Vaikka liian harvoin häntä näenkin! Hih.
BI, mutta se selviää tälle usein vasta myöhemmin, jos selviää koskaan. Opiskelijat tykkäävät usein myös kavereistaan, mutta siihen ei liity mitään seksuaalisuutta.
kaikkia suuntauksia keskimäärin yhtä paljon kuin koko väestössä.
hinkään. Gay tulkitsee muut miehet homoiksi ja lésbo lesboiksi.