kannettava lcd televisoon

Moi,olen ostamassa LCD televisiota niin ajattelin voiko läppärin yhdistää siihen,mitä piuhoja ja liitäntöjä tarvitsee?
Siis ajattelin selata tv:n näytöltä nettiä.
3392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Esim. S-videoliittimen kautta pelittää.

Äänestä

lähtö, käytä niitä.

Mun tietsikkamonitorissa vga-sisäänmenoa kutsutaan D-SUBiksi. HDMI:tä kuitenkin käytän, koska sellainen näytönohjaimesta ja monitorista löytyy.

Äänestä

Aloittajalle: Varaudu katsomaan sitä näyttöäsi todella läheltä, jos meinaat saada teksteistä selvää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nannika86ss kirjoitti:

Moi,olen ostamassa LCD televisiota niin ajattelin voiko läppärin yhdistää siihen,mitä piuhoja ja liitäntöjä tarvitsee?
Siis ajattelin selata tv:n näytöltä nettiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu