Siis vaikuttaa, ettei tuo sauna lämpene paljon yli 50 asteen. Asukkaat heittävät ja heittävät löylyä, mutta ei mitään vaikutusta, hyvä jos jollain hiki valuu.
Kunnon sauna asukkaille!
Kunnon sauna asukkaille!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
hätäpäissään liian pieni kiuas noin isoon saunaan. harmmi että tällasessa kohdassa on lähetty säästämään ne kaikki muutama kymmen euro :(((
mihinkä asti lämpö saa nousta. Viime vuonna se oli 80 astetta. Sen yli ei saanut mennä. Turvallisuus ennen kaikkea. Joku voi kännipäissään kaataa reilusti vettä kiukaalle ja voi tulla polttavaa löylyä.
Anttikin istuu ylälauteen kaiteella että sais lämpöä edes vähäsen, nuhan tommosessa Saunassa saa;))
kun heittää eikä aina vaan päälle, niin tullee jonkun verran enemmän löylyä.
Saunaa ei varmaan saa siksi niin kuumaksi, kun saunat yleensä, ettei tulee liikaa vesihöyryä, niin kamerat pystyvät kuvaamaan cherylinkin tisut!