HEI.
Niin haluisin mailin vaihtoon lähihoitaja opiskelijoiden kanssa, jotka opiskelisi pääkaupunkiseudun alueella ...:) itse opiskelen Järvenpäässä =) olen aloittanut vasta opiskelut :)
Niin haluisin mailin vaihtoon lähihoitaja opiskelijoiden kanssa, jotka opiskelisi pääkaupunkiseudun alueella ...:) itse opiskelen Järvenpäässä =) olen aloittanut vasta opiskelut :)
Vastaukset 4
Vanhimmat
mä opiskelen Helsingissä lähihoitajaksi, aloitin syksyllä 2002. voin alkaa mailaamaan sun kanssa =)
jos viittit laittaa mailiosottees niin kirjottelen! =)
Niin tässä se mailini mihin voit kirjoitella: [email protected] :) onko sinusta lähihoitaja-opiskelu kivaa? minusta on, vaikka olen opiskelut vasta n. 2,5kk :) mutta kyllä se vaikuttaa ihan kivalta =) ja ootko saannut paljon uusia kavereita? minulla on tullut aika paljon uusia kavereita =) oletko sosiaalinen, kun olet sosiaali-ja Terveys alalla? missä olit pääsykokeissa, koska ei tiedä, vaikka oltais oltu samois pääsykokeis, kun olen ollut kaks kertaa sosiaali-ja terveys alan pääsykokeissa :) Minä pääsin vasta toisella kerralla opiskelemaan sosiaali-ja terveys alaa, koska ekat testi meni todella huonosti ;) mutta mailaile, kun kerkeät:)
Elina taitaakin ehkä olla jopa mun luokalla, voin myös mailailla kanssasi.
[email protected]
Niin missä opiskelet Lähihoitajaksi?
Jos saa kysyy =) itse opiskelen järvenpäässä =) mailaa sä mulle eka tässä osoite: [email protected] =)