Kovis on kova

Hampii lellitää, se saa aina paremman auton ja Kovikselle annetaa aina se paskempi auto jolla ei kerta kaikkiaan pääse mihinkää.
4581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

voi muuta sanoa, ei ole kehumista Heikin tämän kauden ajoissa. Rutkasti pitäisi ensi kaudella parantaa jos mielii kärkitallissa pysyä.

Äänestä
  • jo 51, ei mitenkään huono saalis kakkoskuskilta. Vielä mahdollisuudet kolmen parhaan joukkoon.

    Äänestä

  • pisteitä kasassa kirjoitti:

    jo 51, ei mitenkään huono saalis kakkoskuskilta. Vielä mahdollisuudet kolmen parhaan joukkoon.

    Macilla pitää päästä paljon nopeammin. Heikki on vaan liian hidas ykkösiin.

    Äänestä

vainiin ei tarvi kirjotella tollast mä oon koko suomen kovin jätkä Tommi jaaskinen,helsinki

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mut ku kirjoitti:

Hampii lellitää, se saa aina paremman auton ja Kovikselle annetaa aina se paskempi auto jolla ei kerta kaikkiaan pääse mihinkää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu