Lähdemme Helsingistä Bangkokiin. Jatkolento Kuala Lumpuriin on muutaman tunnin kuluttua saapumisesta. Meillä ei ole matkatavaroita kuin se mitä saa koneeseen ottaa sisälle. Ajattelimme olla Bangkokin lentokentällä odotusajan, ei lähdetä pois kentältä. Täytyykö meidän käydä passintarkastus ja tulli ennen kuin siirrymme Kuala Lumpuriin menevään koneeseen?
Ajateltiin vaan että kun ei olla käyty ostamassa mitään eikä poistuttu kentältä. Onko kellään kokemusta? Kaikenlaiset paperihommat on tehty etukäteen netissä ennen matkaa.
Kiitos neuvoista, vajaa kaksi viikkoa on lähtöön.
Bangkokin lentokentältä Kuala Lumpuriin, täytyykö...
Lentoliput jo on, mutta...
0
408
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 903265
- 883043
- 681872
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä191842- 301767
- 211701
- 241687
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi341379- 481327
Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91319