Niin ku ostin fujitsu- siemensin kannettavan ja jostain kuulin että näis uusis koneis olis bluetooth niinku "vakiona", ja tää kone ehottaaki et asennetaan bluetoothia mut mitää ei tapahu ku se si käskee liittää bt- laitteen, kännykästä yritin saaha yhteyden mut ei onnaa, kyselee vaan uusiks et liitä laite... mikä avuksi? vai onks tää joku karvalakkimalli jossa ei ole bluetoothia valmiina..?
bluetoothko?
to be or not to be
6323
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
...RTFM LOL...
bluetooth päälle.
mistä, neropatti???!!!
ohjeiden lukeminen ei ole kiellettyä vaan suositeltavaa.
olisin kai lukenu jos olis mistä lukea! siksipä kyselenki täällä! eli jos nyt jollain olis OIKEAA tietoa asiasta niin otan sen mielihyvin vastaan!!
nyt on tullut ostettua läppäri jonka mukana ei tule edes tarvittavaa ohjeistusta, käyttäisin sanaa "moka".
Ihmeellistä on etenkin se että näköjään edes merkin puhelintuki ei osaa neuvoa, kun täällä suomi24:ssä tarvii keuhkota uuden koneen käyttöopastusta.