SYNTYMÄPÄIVÄT..AUTTAKAA :O

En tiedä tuliko oikeeseen osioon mut tulipa nyt tehtyä :) Elikkäs aion viettää 13vuotis synttäreitä 9.10 tai 10.10,niin mitä ihmettä me voitaisiin tehdä juhlissani.Bileisiin kutsutaan 5 tyttöä ja 5 poikaa ;P En oikeen innostu mistään diskosta joten voisitteko keksiä mulle tekemistä :DD Olisin eritttttäääääin kiitollinen tai muuten iskee panikkii :/ Netistä ei kertakaikkiaan löydy mitään :(
51111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oot varmaaki tyttö(: elikkäs ensinnäki ois kiva et tyttöi ja jätkiii ois tasaverran tai sit reilu ero, sillä vois keksii joitai kivoi "pari"leikkei, jolloin yks ton sun listas mukaa jäis sivuu..voisitteko leikkii joitain leikkejä? siis esim vaik sitö jotain minkö
ä nimee en muista jossa pyöritetään pulloa ja sit se kehen tyttöön se osuu menee jonneki pimeään huoneeseen jos ei nää mtn ja sit joku osottaa aina yhtä jätkää vuorotelle ja kysyy jtn et onko hän Se? ja sit se tyttö sielt pimeäst huoneest vastaa joo tai ei, nii kauan et se sanoo sen joo:n, jolloi se poika menee sinne huoneesee sen kaa. ja ainii tota enne viel silt tytölt kysytää et kättely, hali vai pusu tai vastaavaa:DD:D joo en tiiä onks toi jotenki tosi jännä mut joo. ja sit voi jossai vaihees vaa syödä ja jutella. ja sellast...tutkii isän viinakaappeja noei. juujmo

Äänestä

Syökää kakkaa, juokaa limonaatia, laulakaa ja leikkikää hippaa.

Äänestä

Vilautatte hieman piparia pojille ja otatte kilpaa suihin. Siinä teille bileohjelma.

Äänestä
  • sanon minä ;o

    Äänestä

Hahha toi piparin vilauttelu ei oo ehkä iha tähä ikäluokkaa sopivaa :---'D

Mut noin isolla porukalla on ehkä aika vaikeaa keksiä jotain jännää, ite pidän vaa parin kaverin syndet joten (y) Mutta esim joku kirjoittaa pohjatarinan ja ei kirjoita mitään adjektiivien paikalle ja paperi kiertää kehää ja jokainen laittaa tyhjälle paikalle jonkun adjektiivin. Näistä tulee monesti aika hulvattomia tarinoita :D Ja pullonpyöritys on myös hauskaa ja jos on hyvä sää niinvoi tehdä myös ulkonakin. Jos ei asu missään kaupunki cityssä ni kylällehän on kiva mennä pyöriskelemään ja muuta :---) Tiedän, että synttärit on menny jo, mutta toivottavasti tämä inspiroi jotakuta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ericaz kirjoitti:

En tiedä tuliko oikeeseen osioon mut tulipa nyt tehtyä :) Elikkäs aion viettää 13vuotis synttäreitä 9.10 tai 10.10,niin mitä ihmettä me voitaisiin tehdä juhlissani.Bileisiin kutsutaan 5 tyttöä ja 5 poikaa ;P En oikeen innostu mistään diskosta joten voisitteko keksiä mulle tekemistä :DD Olisin eritttttäääääin kiitollinen tai muuten iskee panikkii :/ Netistä ei kertakaikkiaan löydy mitään :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu