Antti

Antti on limanuljaska. Ällöttävä rotta. Ulos vaan vaikka jo ihan heti.
3314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Antti Taitaa olla ainut järkimies talossa, sanoi että jos kukin laittaa juomansa tiettyyn paikkaan, NIIN ne myöskin pysyy siellä, oletteko ymmärtäneet, no hyvä , toivottavasti jotkut ymmärtää talossakin. thats it

Äänestä

ja tuntuu oikeasti tykkäävän Cheristä vaikka esittääkin jotain hiivatin Hefneriä. Jos Antti pitäisi seksuaalisuuttaan paremmin kurissa, niin silloin hän olisi yksi talon mukavimmista hepuista.

Äänestä
  • taas esittää "uhria". Sehän tässä on kupletin juoni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikäypäinsä kirjoitti:

Antti on limanuljaska. Ällöttävä rotta. Ulos vaan vaikka jo ihan heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu