Jari-Matti

En tiedä onko täällä aikaisemmin jo kirjoiteltu sen näyttävän Timo Koivusalolta..Hyvin sais laitettua Pekko Aikamiespojaksi=D
3265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on :)

Äänestä

katse on Jari-Matilla semmonen uneliaan höpperöinen ja suu on vähän samallainen ku aikamiespoijalla

Äänestä
  • Mutta ei ole ilmeisesti sukunimi kaimalleen jari kurrille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näyttää.. kirjoitti:

En tiedä onko täällä aikaisemmin jo kirjoiteltu sen näyttävän Timo Koivusalolta..Hyvin sais laitettua Pekko Aikamiespojaksi=D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu