Kylläpä

Siellä Ade ja Niko pistää parastaan haukkumalla Anttia, eipäs haukkuneet kun Antti piti Herrat tupakeissa, voi vittu mitä kaksinaamaisuutta.
6316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tuommosta molopäätä

Äänestä
  • Mikäs vika Antissa on, minusta Antti on ihan asian MIES, kaikista ei voi sanoa samaa.

    Äänestä

  • Haukkusit? kirjoitti:

    Mikäs vika Antissa on, minusta Antti on ihan asian MIES, kaikista ei voi sanoa samaa.

    totta kai ne haukkuu. kyllä mäkin haukkuisin kun pilas viikkotehtävän ja kohtelee naisiakin kuin tiskirättiä.

    Äänestä

  • Haukkusit? kirjoitti:

    Mikäs vika Antissa on, minusta Antti on ihan asian MIES, kaikista ei voi sanoa samaa.

    mitä se asian MIES teki??? just joo :(

    Äänestä

ihan yhtä paljon. Ällöttäviä molemmat.

Äänestä
  • Suuren ja mahtavan Neuvostoliiton edustajalla on aihettakin suuttua kun pienen Suomen neito vastustelee. Näinhän on aina aikaisemminkin ollut. Kyllä C:n olisi pitänyt antaa Antille kun kaiken lisäksi vielä niin nätisti pyysi. Hyi, hyi Cheryl, nyt päivätehtävä meni munille kun noin pilasit Antin ja muiden reissun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


haukkuvat Anttia kirjoitti:

Siellä Ade ja Niko pistää parastaan haukkumalla Anttia, eipäs haukkuneet kun Antti piti Herrat tupakeissa, voi vittu mitä kaksinaamaisuutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu