Riu Olivina Coral?

Moi

Onko kellään kokemuksia Lanzarotelta hotelli Riu Olivina Coral-hotellista
- onko lapsiystävällinen 4/6-vuotiaat
- onko hyvä sijainti
- onko paljon lapsiperheitä?
Tämähän on aika edullinen RIU-ketjun hotelli kanarialta, onko se kaikin puolin muuten OK?
1157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

1990-luvulla olin tammi-helmikuun aikaan Lanzarotella kahden alle kouluikäisen lapsen kanssa. En muista hotellin nimeä, mutta se oli ihan letokentän vieressä, joten lentomelulta ei voinut välttyä. Muutoin hotelli oli hyvä ja henkilökunta ystävällistä. Pahin puute oli, että uima-altaan vesi oli niin kylmää, ettei etes lapset voineet siellä uida. Tämänjälkeen olen aina lomillani valinnut sellaisen hotellin, jossa on lämmitetty uima-allas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokemuksia? kirjoitti:

Moi

Onko kellään kokemuksia Lanzarotelta hotelli Riu Olivina Coral-hotellista
- onko lapsiystävällinen 4/6-vuotiaat
- onko hyvä sijainti
- onko paljon lapsiperheitä?
Tämähän on aika edullinen RIU-ketjun hotelli kanarialta, onko se kaikin puolin muuten OK?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu