Elikkäs mistäs löytyis kunnon tuning paja? ku näyttää ett joka puolell myyää kaikkee tuning matskuu, mut eipä niitä saa oikee omill taidoill ja työkaluill kiinni..
ett jos joku vois laittaa vaikk listaa, ett mistä löytyis kunnon pajaa, joka vois auttaa mm.tummennuskalvojen, korisarjojen, madallusjousien yms. kans..
..rahaa ois mut ei minkäänlaist taitoo..
TUNING PAJOJA?!?
6
3436
Vastaukset 6
- Arska
Hei !
Ilmoita myös minulle pajat, osoitteet ja yhteystiedot, jossa homma hoituu, myös yksityiset rakentelijat voin listata, koska niiltä saa yleensä niitä lisäapuja..
Laitetaan ne navigaattoreihin näkyviin kaikkien saataville. Itsekin olen hakemassa samoja pajoja jotka tekee kunnon työtä ja maalauksia ym..aiheeseen liittyvää. Tavarantoimittajia myös voisi listata, niin kaikki aiheeseen liittyvä tieto löytyisi samasta kansiosta naveille ladattavaksi. Täältä osoitteesta ne voisi hakea..
http://www.amg-lahti.org/ - skyline001
Tuolta löytyy www.suomituning.org . Siellä on kattava linkkivalikoima.
- sivusto
Heikoissa kantimissa hommat Suomessa, jos tuollainen on paras. Onhan siellä se linkkilista tietysti, en sitä sano.
- wanna be tuner
Aika usein joudut ite ne osat laittaa tai pyytämään jonku muun mut ei tommosii west coast customs tyylisiä pajoi oikee löydy ja yt:stä voi aina ohjeet kattoo ;)
- lifemocker
varmaan miltei jokainen autojen koreihin keskittynyt yritys saa ne puskurit yms kiinni, alustahommat hoituu lähes jokaisessa korjaamossa ja tummennuksiakin tekee lähes joka kaupungissa joku yritys
- ....
JPautotuning
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502