TUNING PAJOJA?!?

peukalo keskell kämmentä..

Elikkäs mistäs löytyis kunnon tuning paja? ku näyttää ett joka puolell myyää kaikkee tuning matskuu, mut eipä niitä saa oikee omill taidoill ja työkaluill kiinni..
ett jos joku vois laittaa vaikk listaa, ett mistä löytyis kunnon pajaa, joka vois auttaa mm.tummennuskalvojen, korisarjojen, madallusjousien yms. kans..

..rahaa ois mut ei minkäänlaist taitoo..

6

3436

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Arska

      Hei !
      Ilmoita myös minulle pajat, osoitteet ja yhteystiedot, jossa homma hoituu, myös yksityiset rakentelijat voin listata, koska niiltä saa yleensä niitä lisäapuja..
      Laitetaan ne navigaattoreihin näkyviin kaikkien saataville. Itsekin olen hakemassa samoja pajoja jotka tekee kunnon työtä ja maalauksia ym..aiheeseen liittyvää. Tavarantoimittajia myös voisi listata, niin kaikki aiheeseen liittyvä tieto löytyisi samasta kansiosta naveille ladattavaksi. Täältä osoitteesta ne voisi hakea..

      http://www.amg-lahti.org/

    • skyline001

      Tuolta löytyy www.suomituning.org . Siellä on kattava linkkivalikoima.

      • sivusto

        Heikoissa kantimissa hommat Suomessa, jos tuollainen on paras. Onhan siellä se linkkilista tietysti, en sitä sano.


    • wanna be tuner

      Aika usein joudut ite ne osat laittaa tai pyytämään jonku muun mut ei tommosii west coast customs tyylisiä pajoi oikee löydy ja yt:stä voi aina ohjeet kattoo ;)

    • lifemocker

      varmaan miltei jokainen autojen koreihin keskittynyt yritys saa ne puskurit yms kiinni, alustahommat hoituu lähes jokaisessa korjaamossa ja tummennuksiakin tekee lähes joka kaupungissa joku yritys

    • ....

      JPautotuning

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      177
      1610
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      106
      832
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      735
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      608
    5. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      129
      581
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      556
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      538
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      526
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      510
    10. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      60
      502
    Aihe