Cheryll saa tästä vain lisää vettä

eli aivan varmasti on kieli pitkällä nuolemassa kaikkia talon miehiä paitsi Anttia...ja on takuulla nyt ylpeä itsestään kun sai Antin kilahtamaan mustasukkaisena ja siitäkin kun tuli julkisesti nolatuksi kun ei saanutkaan lorttoa kellistettyä :D
Kyllä nyt on Cheri tyytyväisenä kun saa paistatella haluamiensa tapahtumien keskipisteenä...
2246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kalkattaja on itse jäänyt vaille vastakkaisen sukupuolen huomiota. Suurin kateellisuuden aiheuttaja, rahan ohella.

Äänestä
  • odottaa jotain tämän suuntaista...jos sanoo negatiivisen mielipiteen naisesta niin on automaattisesti kateellinen...voin kuitenkin kertoa ettei ole mitään syytä kadehtia Cherylliä...ei ole edes talon kaunein nainen...Tuuli on sitä aivan kirkkaasti! En vain pidä Cheryllin tavasta pelata talossa...enkä hänen feikki luonteestaan sen enempää...tyyppinä suorastaan oksettava!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


myllyyn... kirjoitti:

eli aivan varmasti on kieli pitkällä nuolemassa kaikkia talon miehiä paitsi Anttia...ja on takuulla nyt ylpeä itsestään kun sai Antin kilahtamaan mustasukkaisena ja siitäkin kun tuli julkisesti nolatuksi kun ei saanutkaan lorttoa kellistettyä :D
Kyllä nyt on Cheri tyytyväisenä kun saa paistatella haluamiensa tapahtumien keskipisteenä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu