Big brother on järjettömin ja surkein ohjelma mitä koskaan on tv:stä tullut.Veltot nuoret äijät makaa mutkilla puhuvat paskaa,nuoret akat esittelee itteensä kaiken kansan nähden,luulin että Idols on pohjanoteeraus,mutta BB vie kirkkaasti voiton
BB sontaa
Töllötin Taavi
4466
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
etsiessäsi pohjanoteerausta.nämä pohjoisen työmiehet,vastaa seittämää huonoa big brother ohjemaa.
tämän kanssamme. Järkipuheesi sai minut lopettamaan BB katsomisen. Voi kuinka olenkaan tuhlannut elämääni, onneksi täältä suomi24 Kokkola foorumilta saan laatusisältöä aukkoon sisimmässäni, jonka BB ennen täytti.
Ei kait bb:tä kukaan tosissaan katso,enpä oo hullumpaa ohjelmaa IKINÄ nähnyt!Yksi kerta riitti!
Ugh! Isoveli on saanut sen mitä tarvitsee, eli intohimoista keskustelua ohjelmasta oli se sitten negatiivistä tai positiivistä, mutta kaikki mitä siitä puhutaan on tuotannolle hyväksi. Kiinnostus sen kun lisääntyy.
TV-ssä on tosi paljon paskaa mitä minä en katso, mutta jääköön ne omaan arvoonsa. En minä niiden huonoutta jaa ympäri nettiä.