Merkkikorjaamot pk-seudulla

Mistä löytäisin listan Rellu merkkikorjaamoista pk-seudulla?
4560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Auto Chic Lauttasaaressa huoltaa sitikan lisäksi myös Relluja.

Äänestä

... löytyy useitakin. Ei tarvitse avata kuin Hesan puhelinluettelon keltaiset sivut, kohta "Autokorjaamoja".

Tuon Auto-Chicin lisäksi Korsossa on ihan ok paja.

Itse olen käyttänyt Kauniaisten Teboililla (merkkihuolto eli hieman kallis mutta halvempi kuin Bilia).

Äänestä
  • Minäkin käytän Granin TB:tä, kun on lähes työmatkan varrella. Hyvää palvelua ja helppohoitoista huoltoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rellu vailla korjausta kirjoitti:

Mistä löytäisin listan Rellu merkkikorjaamoista pk-seudulla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu