POJAT VASTAA

Oon 153cm/55kg
pientä pyöreyttä mahassa, mutta tissit on 85B
mitä mieltä ? niinkun kropasta `?
4763
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mun mielestä olet hyvä, ei kaikkien tarvitse olla langan laihoja ja pitkiä.
rohkeutta peliin vaa. (:

Äänestä

Tee vatsalihaksia ahkerasti niin lähtee se pienikin pyöreys vastasta. Sit sut kroppa on täydellinen!! :P

Äänestä

Justiinsa tossa mietin ennen kun avasin koneen ja löysin tänne, että miten sellanen lyhyt ja vähän pyöreä tyttö olisi söpö :D

Äänestä

aika leveee oot rintakehän kohalta ;o

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietityttää kirjoitti:

Oon 153cm/55kg
pientä pyöreyttä mahassa, mutta tissit on 85B
mitä mieltä ? niinkun kropasta `?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu