Himotti

Mättlä

Aamulla heräsin, sen jälkeen lähdin kioskille hakemaan Iltapäivälehden. Sitä lukiessani selasin ensimmäiseksi urheiluliitteen. Siellä Iltatytön seksikäs kuva pilkisti, hänellä ei ollut autiolle saarella ketään kaverinaan kuin aurinkovoide.

Minulla tietysti jökötti, kun ajattelin, että olisinko minä hänen mielitietty.

Siinä vähän mielessäni ajattelin tilannetta alkoi mulla jököttää todella penis. Tietty aamukankea, kun oli ollut ilman pimppaa jo jonkun ajan.

Ovikello soi, siellä postin nainen toi Dvd-seksilähetyksen. No Posti-Anu sanoi, että kuittaapa lähetys niin pääset runkuttamaan munaasi. Menin vähän hämilleen, no tuota opetusfilmejä ne toimittaa. Äläs viitti Reima, olet kuule niin seksin puutteessa, että naamasta näkyy.

Mitäs jos tuun laittamaan dvd:n koneeseen niin katsotaan sitä yhdessä.

Olin hiukan vaivautunut, mutta kun katsoin etumustani, päätin tarttua tilaisuuteen.

Eihän mulle kukaan ole koskaan tuollaista sanonut.

Okei, tule vaan sisälle, sorry, että en ole käynnyt suihkussa moneen aikaan, minulla kun on vielä sellainen pitkä parta.

Reima hyvä, mites sun seksielämän kanssa on, mä en ole saanut kunnon kyrpää koskaan. Olen vain varastanut näitä jaettavia seksidvd-filmejä.

Koskaan en ole pilluuni munaa saannut.

No mullakin on vähän niin kuin sama juttu, otappa Anu postihousut pois niin voisin katella sun alapäätäsi.

Voih, että pillun repaleet siellä pilkisti alushousujen läpi. Voi perhana, olin huomaamatta etumustani hinkannut - tuli sellainen töräys, että Anua alkoi naurattaa.

Otetaan Reima uudestaan tuo, käyn pesemässä pimppani....

0

10836

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

        Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
        Maailman menoa
        342
        4332
      2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

        Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
        Maailman menoa
        142
        2428
      3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

        Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
        Maailman menoa
        82
        2056
      4. Harmi nainen kun

        olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
        Ikävä
        141
        1571
      5. Eikö me voitais

        Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
        Ikävä
        26
        1107
      6. Hotelli kainuu

        Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
        Kuhmo
        42
        1094
      7. Kuinka pitkä välimatka

        on teidän kotien välillä?
        Ikävä
        22
        1005
      8. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

        Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
        Maailman menoa
        140
        999
      9. Mistä kehon osasta

        Pidät minussa eniten?
        Ikävä
        77
        989
      10. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

        Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
        Luterilaisuus
        337
        931
      Aihe