Andaburi Resort

Onko kenelläkään kokemuksia Andaburi Resort hotellista Khao Lakissa.
1727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vietimme juuri siellä lomamme. siisti paikka ja henkilökunta erittäin ystävällistä ,niinkuin muuallakin khaolakissa. uima-allas alue ei mikään iso, mutta siitä on lyhyt matka rantaan joten ei kannata kiduttaa itseään kuumalla altaalla.hierojatytöt mukavia. aamupala tosi hyvä.ainut mikä oli vähän miinusta niin kovaääninen ilmastointikone, mutta siihenkin tottui.hotelli sijaitsee älyttömän hyvällä paikalla, lyhyt matka ostoksille ja taksit heti vieressä.kaikenkaikkiaan hyvä paikka. mukavaa lomaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maaliskuussa 3 vk kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia Andaburi Resort hotellista Khao Lakissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu