Kummallinen Andreas on talossa vaikka morsian yksin odottaa lasta ja on yksin kotona. 247:lla Andreas eilen jutteli omista naissekoiluistaan ja kertoi mm, että meni kihloihin kun tyttökaveri rupesi odottamaan lasta. Kuinka tämä muka tuli vasta talossa ollessa tietoon? Valehteli koko asian BB::lle. Tyttö toi lappua Andreakselle oven takaa näytettynä, että odotan lasta. Amdreashan reagoi näytellen aivan sairasta muka tiedon saatuaaa. No hän eilen kertoi asian toisin . Kyllä kaikesta huolimatta Niko saa voittaa kisan. Jari_Matti olkoon myös voittaj.
Andreas outo ilmiö
morsio odottaa yksin lasta ...
5814
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
rikkoo sääntöjä jatkuvasti ja ei vaan saa mitään rangaistusta, nimeämisistä puhunut viime viikollakin sekä ulkomaailmaan ottanut yhteyttä. Edellisinä vuosina oli tiukempi linja.
jo lapsi jonkun muun kanssa? muuten tuo puhe olisi outoa siinä valossa, että näytti kun olisi ollut täysin tietämätön asiasta? oliko tuo varmasti totta, että puhui noin?.
Täysi hinaaja tämä neiti-Ade kuitenkin on sehän on selvä! Tekopyhyys loistaa siitä niiiin kauas.
että se väitetty morsian raskauksineen on pluffia.Etukäteen sopineet koko homman,sattui niin sopivasti sille viikolle kun homo-Ande oli häätöäänestyksessä ja äänestäjät menikin halpaan..Ei tollanen homo-neiti ole lasta alulle laittanut,tai jos on niin se on maailman 9:s ihme,nimittäin lapsi kehittyis peräsuolessa!!
Sinä se vasta ilmiö olet, kirjoitat mitä ymmärrät, vaan et ymmärrä asioita toisistaan.
Lue tai kuuntele tarkemmin niin tiedät asiat oikein.
Raskaus ei ole sairaus, joten miksi Aden pitäisi olla kotona kättäpitämässä?
Eihän kukaan mies siihen pystyisi, onhan duunissakin käytävä.