Samsung 9500 patch

tietääkö kukaan voiko pätchättyä 9500 viritintä päivittä satelliitin kautta,vai katoaako patchit.
Ja onko siinä semmosta valikkoa missään ,mistä näkis prosentteina signaalin voimakkuuden.
1144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kuulema voi !
Minulla on virallinen ver. siinä näkyy vain palkeina ??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???HÄ kirjoitti:

tietääkö kukaan voiko pätchättyä 9500 viritintä päivittä satelliitin kautta,vai katoaako patchit.
Ja onko siinä semmosta valikkoa missään ,mistä näkis prosentteina signaalin voimakkuuden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu