Tämän viikon YLLÄTYS on nyt

31188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viikon kohuyllätys on nyt nähty, saivat viiniä 3 litraa, kiitos Isoveli

Äänestä

Jos se Tukiainen sinne BB-taloon julkisuutta pakenisi..? Cheryllkin ois jo vanha tuttu. :D

Äänestä
  • Olisihan se, kun prinsessa C joutuisi myöntään tuttuutensa tähän ällötykseen!

    Ei, pakko olla jotain muuta, nytkin katseluni 24/7 on vähäistä, ton ei mitään tekemisen kautta, sen jälkeen , mä en jaksais.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


selvillä... kirjoitti:

Joku julkkis tulee taloon...

http://www.iltalehti.fi/bigbrother/200810078386200_bb.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu