Maahanmuuttajia

Lisää maahanmuuttajia janakkalaan ja heti.
n. 1800-2500 pakolaista vuodessa. voisimme ottaa.

ainakin eräät puolueet kantavat huolta pakolaisista. itse henkilökohtaisesti antaisin tarvittaessa kaiken omaisuuteni kärsiville mustille.
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

minä voisin jopa ottaa lainaa ja jakaa sen maahanmuuttajille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


green winners kirjoitti:

Lisää maahanmuuttajia janakkalaan ja heti.
n. 1800-2500 pakolaista vuodessa. voisimme ottaa.

ainakin eräät puolueet kantavat huolta pakolaisista. itse henkilökohtaisesti antaisin tarvittaessa kaiken omaisuuteni kärsiville mustille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu