Kemi-Haaparanta

Olisko kellään vinkkejä päivävaelluksen kohteista Kemi 100 km.
Muistuuko mieleen Ruotsin puolelta jotain kivaa kohdetta?
Missä kannattais yksinäisen asua halpa/hyvä?
1375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei ollut puutetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sp51 kirjoitti:

Olisko kellään vinkkejä päivävaelluksen kohteista Kemi 100 km.
Muistuuko mieleen Ruotsin puolelta jotain kivaa kohdetta?
Missä kannattais yksinäisen asua halpa/hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu