Mihin joulukuun alussa???

Missä olisi joulukuun alussa vielä lämmintä??Viikon reissulle ollaan menossa.Thaimaa ja Intia pois sulettu lentomakeston takia.
2581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyl mää menisi afrikkaan

Äänestä

Riippuu vähän kuinka lämmintä siellä pitäis olla.. Jos vajaat kolmekymmentä astetta riittää ni suosittelisin Kanarian saaria. Ite ollaan menossa siinä puolessavälissä joulukuuta Gran Canarialle..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katri25 kirjoitti:

Missä olisi joulukuun alussa vielä lämmintä??Viikon reissulle ollaan menossa.Thaimaa ja Intia pois sulettu lentomakeston takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu