kx- centerillä ei vastaa koskaan puhelin, viestejä on turha jättää ja jos käy kysymässä pyydetään yamahacrossin kanssa kääntymään alan harrastajan puoleen. keitaalla katsotaan jo ovella että mikä rahaton sieltä tulee pyörimään. purolla höpöhöpöjutut ja huonot neuvot saa lähinnä pahalle tuulelle ja väärät öljyt mukaansa. jiiännee, mut opetellaan itse kantapään kautta sit.
mistä löytyisi HYVIÄ kokemuksia ?
mistä löytyisi HYVIÄ kokemuksia ?
Vastaukset 5
Vanhimmat
mikä sun huoli on ollu, kun olet liikkeissä vieraillu ? millainen habitus sulla on ? onko lävistyksiä lärvi täys tai muuta joka voisi kauppiaan säikyttää ? ihme ettei niille raha kelpaa
mites sun laita??
mulla on tapparan lippis pitkä fleda, samurai t-paita ja 6 läväriä lärvissä. joka paikassa katotaan kieroon, kumma juttu ??
ei ...
vit must kyl ai ei tuu. settii siistii vit mageeta, teinit vittuun ja jenkit pois amerikasta. energy drinkisuu kehiin ja hyndät hanalla messiin, öögaan slangii pamlaan