Dtm

kannattaako mennä? Onko dtm:ssä silloin naisellisia naisia vai onko kaikki edellispäivänä menossa kattoon vartiaista? Vai olisko kenties jossain muualla parempi meno?
5774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen ainakin menossa lauantaina sinne ja olen naisellinen:) Voi olla, että jengi on perjantaina menossa ainoastaan kuuntelemaan Vartiaista eikä niitä ympärillä olevat naiset kiinnosta:) Perjantaina saattaa olla taas kauhean pitkä jono ja 10 e sisään..Suosittelen lauantaita:)

Äänestä

Lauantaina sinne!!
Uskosin myös, että naisellisia naisia löytyy sillon siltä :)

T: Yks naisellinen nainen

Äänestä
  • kannattaisi mennä? kun joku artisti esiintyy,ettei "tarvitse,saa,täydy",jonottaa.

    kiitosksia, jo etukäteen:)

    Äänestä

  • monelta.. kirjoitti:

    kannattaisi mennä? kun joku artisti esiintyy,ettei "tarvitse,saa,täydy",jonottaa.

    kiitosksia, jo etukäteen:)

    Sinne pääsee sisään vasta 23 jälkeen ilman kutsua, eli joutuu jonottamaan... eikä varmaan kaikki halukkaat edes mahdu sisään. :D

    Äänestä

  • Poikamainen :) kirjoitti:

    Sinne pääsee sisään vasta 23 jälkeen ilman kutsua, eli joutuu jonottamaan... eikä varmaan kaikki halukkaat edes mahdu sisään. :D

    kun villkku esiintyy,eli 24.10.
    kiitos, taas etukäteen:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lauantaina kirjoitti:

kannattaako mennä? Onko dtm:ssä silloin naisellisia naisia vai onko kaikki edellispäivänä menossa kattoon vartiaista? Vai olisko kenties jossain muualla parempi meno?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu