Sonerasta

Kellä tökkii myös Sonera vai olenko ainut???
Siis nää keskustelupalstat?
5462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sehän tökkii koko ajan,vaan niin ne tökkii muutkin laajakaistat ja turha tulla kenenkään kehumaan yhteyksiä,koska kaikki tökkii.......Operaattorit ei vissiin oikein pysty siihen mitä lupaavat
nopeista yhteyksistä.

Äänestä
  • Ei se laajakaistasta oo kiinni, oon kokeillu monessa eri paikassa eri laajakaistoja, sivut avautuvat puolet nopeammin kuin soneran laajakaistalla, modeemikin toimii nopeammin? eli se on soneran päässä kiinni!!!!

    Äänestä

  • Kokemusta on! kirjoitti:

    Ei se laajakaistasta oo kiinni, oon kokeillu monessa eri paikassa eri laajakaistoja, sivut avautuvat puolet nopeammin kuin soneran laajakaistalla, modeemikin toimii nopeammin? eli se on soneran päässä kiinni!!!!

    Minulla on pelannut Sonera Adsl täydellisesti. 110k/sec imuutusta ja ping matala.

    Äänestä

Niiden palvelin hidastelee jatkuvasti. Oi niitä 56 modeemiaikoja, kun sentään surffailukin sujui. Laajakaista syö kapasiteettiä. Elisa toimii sentään kohtuullisesti täällä tsadissa

Äänestä

Mulla Soneran keskustelupalstat pätkii aika ajoin. Ihan normaalia siltä firmalta !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vastauksia!! kirjoitti:

Kellä tökkii myös Sonera vai olenko ainut???
Siis nää keskustelupalstat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu