rehellisesti. Adekin on ihan pihalla kun Cheryllin sanat osuvat arkoihin paikkoihin.
Cheryll puhuu
asiaa ja
7260
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Johtuu siitä, kun Adelle ei kukaan koskaan ole uskaltanut sanoa mitään vastaan. Ollut jumala talossa ja se loppu nyt ja viimeistään kun äijä äänestetään ulos sunnuntaina. Kiitän kaikkia äänestäjiä jo etukäteen tack, kiitos
Kyllä Vappu pistää sitten Aden tiukoille siinä sunnuntai-illan haastattelussa kun pääpiru pääsee takaisin ihmisten ilmoille. Toivon mukaan se avovaimo on vielä siellä odottamassa vatsa pystyssä.
on välillä oikealla asiallakin, mut nyt tuntuu, että taas pyörinyt sama levy koko illan..Taitaa hermostuttaa sunnuntai.
selviksi kun Ade taas koittaa väittää kaikkeen vastaan eikä tunnusta omia virheitään! Chipa koittaa vain saada totuuden Aden suusta mutta eihän Ade ole halventaut toisia tai puhunut mitään pahaa!
ULOS TALOSTA !!!
Ja opettele kirjoittamaan edes joku vastaus useammalla sanalla ja lauseella, mut et sä osaa edes kirjoittaa kun caps lockit päällä. Mene jo sinne nukkumaan. Sä olet ainoa täällä joka haluaa Cheryllin ulos ja se ei tule tapahtumaan =)
ainoa, ei todellakaan, ne jotka näkee ja kuulee haluavat Blondibimbon ulos, ovat itseasiassa halunneet ihan alusta asti, mutta kun ne te idiootit pidätte tyhmyyden väkisin talossa kitisemässä ja murjottamassa.