Hyssälä on hyvä Jätkä!

Kerrankin järkevä puheenavaus poliitikolta. Ravintolat kiinni viimeistään 02. Jos aamulla kahden aikaan on jäänyt ilman niin antaa olla.
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tänne "poliisi"- osiolle laitoit?


Lainaus Wikipediasta:

"Hyssälä on tullut tunnetuksi leppymättömänä tiukkalinjaisen päihdepolitiikan kannattajana ja erilaisten päihderajoitusten ajajana, mistä syystä monet suhtautuvat häneen poliitikkona varsin karsaasti."

Äänestä
  • Katsos kun kirjoittaja on poliisi (blondin vastine miehissä, tosin ei yhtä hauska) ja luulee, että täällä poliisit saa kirjoitella mitä lystää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toivon myötätuulta kirjoitti:

Kerrankin järkevä puheenavaus poliitikolta. Ravintolat kiinni viimeistään 02. Jos aamulla kahden aikaan on jäänyt ilman niin antaa olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu