vikoja

Onko uudessa Fiestassa vikoja? Eli tarkotan tätä viimmestä versiota melkein ostasin mutta nuo puheet Focuksen ja Mondeon vioista hieman huolestuttaa, josko sittenkin Wv Polo?
1165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Omasta (kauhu)kokemuksestani ainakin auto on täysi susi!
Kuten voit lukea aiemmin kirjoitetuista.
puoli vuotta yhtä helv... suoraan sanottuna.

Taitaa olla nuo mondeon ja focuksen viat vain siirretty myös fiestaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viesta kirjoitti:

Onko uudessa Fiestassa vikoja? Eli tarkotan tätä viimmestä versiota melkein ostasin mutta nuo puheet Focuksen ja Mondeon vioista hieman huolestuttaa, josko sittenkin Wv Polo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu